25 Mayıs 2015 Pazartesi

Yabancı Moda BloggerlarıBahar geldi, havalar güzelleşti, doğada kombin fotoğrafları çekme mevsimi geldi sayılır. Kıraç ve Hande yener da albüm çıkarttıklarına göre yaz geldi sayılır.Çiçek baskılı elbiseler ortaya çıktı.
Moda dünyasında geniş gardıroplarıyla kıskandıran, her giydiğini kendine yakıştıran birçok iyi blogger var. Blogger'lar arasında ilham verici tarzlarıyla en çok dikkat çekenleri ve en iyileri.


Chiara Ferragni-The Blonde Salad


Burada blogger'lar arasında en çok tanınanlardan biriyle başlıyoruz. Blogunda kendi dünyasından birçok rengi ve objeyi bir araya getirdiği için kendine "sarışın salata" ismini takmış Chiara Ferragni. Instagram’da tam 2.5 milyon takipçisi olan Chiara bugün dünyanın en çok tanınan ve takip edilen bloggerları arasında başta geliyor. Bazen romantik, bazen asi, bazense oldukça spor giyiniyor Chiara. Moda dünyasında olup bitenleri öğrenmek için The Blonde Salad’ı mutlaka takip etmelisiniz.

Julie Sariñana-Sincerely Jules


Ünlü blogger Sincerely Jules’un Julie’sinin en önemli özelliği ulaşılabilir bir stile sahip olması. Moda tutkunu kadınlara gerçekten ilham olabilmesinin nedeni, her kadının dolabında bulunan parçaları kullanarak yaptığı yaratıcı ve şık kombinler. Çizgili  tişört, kot  şort ya da siyah  bluz... Julie’nin gardırobundaki parçalar hepimizin sahip olduğu şeyler aslında. Ama o bu parçaları kendine yakıştırmayı çok iyi biliyor. Instagram’da 1.4 milyon kişi her gün onun kıyafetlerinden ilham alıyor.
Song of Style
İlk moda bloggerı Song of Style. Asya kökenli bir Amerikalı olan Aimee Song 1982 doğumlu bir blogger. 2008’den beri blog yazıyor ve Instagram hesabından stilini tüm dünyaya gösteriyor.
Chiara Ferrgni
Dünyanın en ünlü moda bloggerı Chiara Ferragni. Moda konusunda bir çok kampanyaya yüz olmuş ve kendi ismiyle ürünler tasarlıyor.Ünlü Bloggerın 3 milyon takipçisi var. Aynı zamanda dünyanın en çok gezen bloggerlarından biri. 

1 yorum: